Naamslinger horizontaal donkerbruin-creme bloesem- okergeel
Ben je op zoek naar een unieke manier om de buitenwereld te laten weten dat jullie prachtige kindje is geboren? Kies dan voor een stoffen naamslinger! Deze lieve horizontale naamslinger in de kleuren oudroze, zachtroze en grijs is Fairtrade en helemaal met de hand gemaakt. Jij kiest de figuurtjes voor op de slinger en bepaalt hoe hij eruit moet zijn, en wij zorgen ervoor dat hij precies naar jouw wensen wordt gemaakt. Zo maak je met deze naamslinger de naam van je pasgeboren kindje op een speciale manier aan iedereen bekend. De Naamslinger horizontaal donkerbruin-creme bloesem- okergeel past met zijn subtiele tinten mooi in de naturel babykamers.
VeiligÂ
Voor de KiddyColors naamslingers gebruiken we verschillende gekleurde stoffen, bijpassende BPA-free gekleurde en houten kraaltjes en vilten figuurtjes. Al onze materialen zijn getest en de producten hebben een CE-keurmerk, dat wil zeggen dat ze voldoen aan de regels die voor speelgoed in de EU gelden. De slingers zijn dus helemaal veilig voor de kleine kinderhandjes.
Levenslange garantieÂ
De naamslingers zijn niet alleen geschikt om na de geboorte voor het raam te hangen, maar ook juist superleuk voor op de kinderkamer. De slingers gaan jarenlang mee. Sterker nog: wij zijn zo overtuigd van de kwaliteit van het product, dat je een levenslange garantie krijgt. Gaat de slinger toch stuk, of verkleurt er een stofje? Laat het ons weten en wij sturen je een nieuwe naamslinger op.
Voor moeders, door moeders
Al onze producten worden gemaakt door jonge moeders in het Noorden van Thailand. Zij krijgen bij KiddyColors de kans om hun werk goed te combineren met hun gezin en verdienen een eerlijk salaris. Als je een product koopt bij KiddyColors, ondersteun je deze jonge moeders en hun familie.
Op zoek naar andere toffe geboortecadeaus? Kijk dan hier!
Of wil je iets wat bij de naamslinger past? Klik dan hier!
Een slinger voor je raam met de babynaam is een unieke manier om iedereen te laten weten dat je kleintje geboren is, stel hem zelf samen zodat je er nog heel veel plezier van hebt.
Eigenschappen Naamslinger horizontaal donkerbruin-creme bloesem- okergeel
• Afmeting letters (bxh): 8×10 cm, afstand tussen de letters is ong. 7 cm
• Afmeting verschillende figuurtjes (bxh): tussen 7cm x 14cm
• Lengte horizontale slinger met 6 letters: ongeveer 115-120 cm
• We gebruiken nooit 2 letters naast elkaar in dezelfde kleur stof
• CE keurmerk: voldoet aan de regels die voor speelgoed in de EU gelden